MÓDA SE ŠPETKOU KOŘENÍ...
košík je prázdný

Postup při výměně nebo vrácení zboží

Zboží můžete do 14 dnů VYMĚNIT NEBO VRÁTIT

POSTUP PŘI VÝMĚNĚ ZBOŽÍ

Vyměnit je možné jen nové nenošené zboží, v původním obale a s visačkami. Pokud přijde zboží bez visaček, poškozeno ( zapáchá cigaretovým kouřem, je cítit parfémy, zboží je "přepráno" aviváží anebo jinými čisticími prostředky) budou účtovány nutné náklady na uvedení zboží do původního stavu – 30%  ceny. Punčochové zboží nelze vrátit, pokud bylo rozbaleno.

- vytvořte novou objednávku a do POZNÁMKY uveďte VÝMĚNA k obj. číslo

- stáhněte si prosim FORMULÁŘ, vyplňte a poté vytiskněte. Pokud nemáte možnost tisku, informace z FORMULÁŘE zašlete psané rukou na listu papíru, který vložíte do balíčku.

Formulář pro výměnu / vrácení možno stáhnout ZDEpdf doc 

Balíček odešlete na adresu (neposílejte na dobírku):

Ing. Dušana Tzimas, Slavíkova 6143 / 18E, 708 00 Ostrava - Poruba

 

POSTUP PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrátit je možné jen nové nenošené zboží, v původním obale a s visačkami. Pokud přijde zboží bez visaček , poškozeno ( zapáchá cigaretovým kouřem, je cítit parfémy, zboží je "přepráno" aviváží anebo jinými čisticími prostředky) budou účtovány nutné náklady na uvedení zboží do původního stavu – 30%  ceny. Punčochové zboží nelze vrátit, pokud bylo rozbaleno.

Stáhněte si prosim FORMULÁŘ, vyplňte a poté vytiskněte. Pokud nemáte možnost tisku, informace z FORMULÁŘE zašlete psané rukou na listu papíru, který vložíte do balíčku.

Formulář pro výměnu / vrácení možno stáhnout ZDE: pdf doc

Balíček odešlete na adresu (neposílejte na dobírku):

Ing. Dušana Tzimas, Slavíkova 6143 / 18E, 708 00 Ostrava - Poruba